Türkiye'nin En Çeşitli Online Elektronik Mağazası
Soru / Cevap
Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Saat 16:00'a kadar ödemesi tamamlanan tüm siparişler, aksaklık yaşanmadığı sürece aynı gün hızlı kargo yapılmaktadır.

Ürünleriniz garantili mi?

Test ve ölçüm cihazları, Kablo Grubu kategorisindeki ürünler hariç tüm ürünler 2 Yıl garantilidir. Valx Ürünleri birebir değişim garantisi altındadır.

İade ve İptal Prosedürü

Ürün İadelerim

Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

 

İade Adresi:

Alkaya Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yeni Mah. Karasu cd. No:2 ( Atatürk Sanayi Sitesi Karşısı ) Erenler/Sakarya

 

Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Orjinal ambalajı ve E-Arşiv kesilen faturası gönderilmeleri gerekmektedir aksi durumda ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İade veya değişimlerinde kargo gönderiminde alkayaelektronik.com tarafından sipariş edilenden farklı yanlış veya arızalı ürün gönderimlerinde her 2 türlü geri gönderiminde ve tekrar size gönderimde kargo ücretini alkayaelektronik.com karşılamaktadır. 

 

İade Ürünümün ücretini ne zaman geri alabilirim ?

İade ürününüz tarafımıza ulaştıp iadesi onaylandıktan sonra 1 gün içinde iade ödemesi onaylanarak 2-3 gün için bankanıza göre ödemeniz kartınıza geri yatmaktadır.

Kapıda ödeme ve havale sipariş iadelerinde 2-3 gün içinde banka havalesi ile iade işlemi yapılmaktadır.

MarkaClick E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır