alkayaelektronik.com
Epson L3256 Tanklı A4 WiFi Çok Fonk. Renkli Yazıcı
Epson » Epson L3256 Tanklı A4 WiFi Çok Fonk. Renkli Yazıcı
6.700,00
Stokta Var
1.000,00 ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo
  • Favori Ürünlerinize Ekleyin
  • Fiyatı düşünce haber ver

Ürün Adı: Epson L3256 Tanklı A4 WiFi Çok Fonk. Renkli Yazıcı

Ürün Bilgisi

Kartuşlara veda edin

Evde zahmetsiz bir baskı deneyimi: Ultra yüksek kapasiteli mürekkep tankları, dağınıklık yaratmadan dolum yapmaya olanak tanır ve kilitli şişeler yalnızca doğru renkteki mürekkep tankına takılabilmesi için tasarlanmıştır.

Tasarrufa devam

Bu EcoTank mürekkep püskürtmeli yazıcı, baskı maliyetinde %90'a varan oranda tasarruf etmenizi sağlar1 ve 3 yıla kadar yetecek miktarda mürekkep pakete dahildir2. Pakete dahil edilen mürekkep ile 8100 sayfaya kadar siyah-beyaz ve 6500 sayfaya kadar renkli baskı alabilirsiniz3. Yedek mürekkep şişesi seti 66 kartuşa eşit miktarda mürekkep sağlar1.

Modern esneklik

Bu yazıcıyı mevcut ev kurulumunuza kolayca entegre edin ve baskı işlemlerini cep telefonu, tablet ve dizüstü bilgisayarlardan yönetin4. Dahası, Epson Smart Panel uygulaması ile yazıcınızı akıllı cihazınızdan kontrol edebilirsiniz4. Belge ve fotoğraf baskısı, kurulum, izleme ve sorun giderme işlemlerinin hepsini telefonunuzdan veya tabletinizden gerçekleştirin.

Özelliklerle dolu

100 sayfalık arka kağıt tepsisi, kenarlıksız fotoğraf baskısı (10 x 15 cm'ye kadar) ve dakikada 10 sayfaya varan baskı hızıyla5, çeşitli görevleri çabucak gerçekleştirebilirsiniz.

Temel Özellikler

Ultra düşük maliyetli baskı Baskı maliyetinde %90'a varan oranda tasarruf edin

3 yıla kadar yetecek mürekkep3 pakete dahildir 8100 sayfaya kadar siyah-beyaz ve 6500 sayfaya kadar renkli baskı için mürekkep içerir

Yüksek verimli yedek mürekkep şişeleri Tek bir mürekkep şişesi setinde 66 kartuşa eşit miktarda mürekkep

Zahmetsiz mürekkep tankı sistemi Kilitli şişeler ve öne bakan tanklar ile elleri kirletmeden dolum yapın

Epson Smart Panel uygulaması Kurulum, izleme, baskı gibi işlemleri kablosuz olarak akıllı cihazınız üzerinden gerçekleştirin

Benzer Ürünler