alkayaelektronik.com
Hakkımızda

Firmamız; ülkemizde ve bölgemizde ihtiyaç duyulan her türlü elektronik malzemeyi pazarlamak, tedariğini ve dağıtımını yapmak, konumuzla uğraşan veya talebi olan firmalara Türkiye'de ve Dünya'da lider konumda bulunan üretici firmalarında tam desteğini alarak en kaliteli malzemeyi en iyi fiyatlarla sunmak amacı ile 1982 tarihinde kurulmuştur.

 

Alkaya Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; her geçen gün çalışma alanını,hizmet kalitesini, ürün yelpazesini ve müşteri portföryünü sizlerin de desteği ile genişletmekte ve müşteri memnuniyetini vazgeçilmezler arasına ilk sıraya koymaktadır. Şu anda sizlerin sayesinde 3200 m² alanda lojistik depomuz, Sakarya'da 2 şube, Düzce ve İzmit'de 1 olmak üzere 4 Şubemiz ve toplam 60 personelimiz bulunmaktadır.

 

Kendi alanında lider olmuş onlarca marka ve firmalarının bayiliğini yapan şirketimiz, 2009 Yılı itibari ile Valx ve Alkatech markası adında kendi ithal ettiği onlarca ürünleri de müşterilerin beğenisine sunmuştur. Alkaya Elektronik olarak 3200 m² kapalı alana sahip lojistik depomuzdan tüm Türkiye genelinde perakende, bayi ve internet müşterilerimize ürün akışı sağlanmaktadır. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kurduğumuz alkayaelektronik.com ve bayi.alkayaelektronik.com online alışveriş mağazamız sizlerin de beğenisini toplayarak, sayenizde büyüyerek, yüzbinlerce müşterimize hizmet vermektedir.