alkayaelektronik.com
Luxell LXAF-01 FastFryer Dijital Hava Fritözü
Luxell » Luxell LXAF-01 FastFryer Dijital Hava Fritözü
2.899,00
Stokta Var
1.000,00 ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo
  • Favori Ürünlerinize Ekleyin
  • Fiyatı düşünce haber ver

Ürün Adı: Luxell LXAF-01 FastFryer Dijital Hava Fritözü

 

Ürün Bilgisi

Luxell LXAF-01 FastFryer Dijital Hava Fritözü

Luxell LXAF-01 ve benzeri sıcak hava fritözleri, günümüzde çok daha az sıvı yağ ile kızartma yapmanıza olanak verir. Az yağ kullanımı mutfak ekonomisi için son derece önemlidir. Bununla beraber sağlık açısından da kızartmada daha az yağ kullanılması, kızartma işleminin daha pratik ve temiz bir şekilde gerçekleştirilmesinde etkilidir. Sahip olduğu özel ve geniş haznesine ek olarak aynı zamanda özel mekanizması sayesinde, dokunmadan kızartmalarınızı yağından süzebilir ve hemen servis edebilirsiniz.

Günümüzde mutfağa meraklı birçok kişi, sıcak hava fritözü olarak da bilinen air fryer modellerini kızartmalar için kullanır. Dijital göstergeleri, kullanıcı dostu özellikleri ile kaliteli ve üretici garantili bir model arıyorsanız Luxell LXAF-01 modelini inceleyebilirsiniz.

Luxell LXAF-01 FastFryer Dijital Hava Fritözü Özellikleri

· Hava fritözü, 7,5 litrelik bir pişirme haznesine sahiptir. Bu sayede pek çok ürünü bir anda sıcak hava ile kızartabilir.

· Fritözün kare kızartma sepeti, 5.7 litrelik bir hacme sahiptir.

· Cool Touch özelliğine sahip sıcak hava fritözü, bu sayede kolayca temizlenerek mutfağın kızartma yapımı sırasında kirlenmesini engeller.

· Luxell LXAF-01 Hava Fritözü, %90 oranında daha az kızartma yağı kullanarak ürünlerinizin kızartılmasını sağlar.

· Fritözün üzerinde bulunan dijital ekran, “Smart Kızartma” özelliğine sahiptir ve tam olarak altı adet farklı kızartma seçeneği bulunur. Sıcak hava fritözü, aynı zamanda kızartmalar için daha az zaman ve enerji harcanmasını da mümkün kılar.

· Siyah ve gümüş renk seçeneklerine sahip olan ürün aynı zamanda üç yıl üretici garantisine sahiptir.

· Ürün aynı zamanda otomatik kapanma, ısı korumalı dış kaplama ve hazır sinyali gibi kullanıcı dostu pek çok farklı özelliğe sahiptir.

· Zaman kontrolü ve sıcaklık ayar düğmesi gibi diğer özellikleri sayesinde zamandan ve kızartma yağından tasarruf ederek daha sağlıklı kızartmalar için Luxell LXAF-01 FastFryer dijital hava fritözünü tercih edebilirsiniz.

· Fritözden daha fazla verim almak için bir dakikalık ön ısıtma süreci gerekli olabilir.

· Luxell LXAF-01 FastFryer Dijital Hava Fritözü fiyatı özelliklerine göre belirlenmiştir ve gayet bütçe dostudur.

· Luxell LXAF-01 FastFryer Dijital Hava Fritözü kullanımı oldukça kolay ve pratiktir.

Luxell LXAF-01 Fast Fryer Kullanımı

Luxell LXAF-01 Fast Fryer, mutfak işlerine az vakit ayırmak isteyenler için son derece uygundur. Söz konusu air fryer modeli, kızartmalar için sıcak havayı kullanır. Ancak sıcak hava ile çalışan fritöz modellerinde kızartma yapabilmek için yoğun miktarda kızartma yağına ihtiyaç duyarsınız. Buna karşın özellikle yemek yapmayı sevenler ve sağlıklı beslenmek isteyenler için uygun olan fritöz, kızartmalar için az miktarda yağ kullanırken büyük oranda sıcak havadan faydalanır.

Luxell LXAF-01 Fast Fryer Sıcak hava Fritözü, özellikle öğrenci evleri için son derece idealdir. Daha az kızartma yağı kullanarak daha sağlıklı yemekler yapmak isteyen herkes için uygun olan model, aynı zamanda dijital kontrol paneli ile son derece pratiktir.

Sıcak hava fritözü özellikle çalışan kadınlar için son derece kullanışlıdır. Modeldeki dijital kontrol paneli, zaman ayarı başta olmak üzere pek çok kontrolün göstergeler üzerinden yapılmasına olanak verir. Bu açıdan zaman kısıtlaması olan, %90 oranında daha az yağ kullanarak sağlıklı kızartmalar yapmak isteyenler Luxell’in LXAF-01 modelini kullanabilir. Üretici garantili olan cihaz, aynı zamanda zaman ayarı başta olmak üzere pek çok farklı özelliğe de sahiptir. Böylece standart bir fritözden daha sağlıklı kızartmaları daha kısa zamanda ve daha temiz bir şekilde yapabilir. Luxell LXAF-01 FastFryer Dijital Hava Fritözü kullananlar tarafından yapılan yorumlar incelenerek ürün hakkında fikir sahibi olunabilir.

Hava fritözleri kızartmalar için az miktarda sıvı yağ ve büyük oranda sıcak hava kullanan bir tür pişiricidir. Bu modeller dijital teknolojinin imkânları sayesinde havayı kızartma işleminden önce ortalama olarak bir dakika gibi bir sürede içlerindeki havayı ısıtır, ısınan hava az miktardaki kızartma yağını ısıtır ve böylece kızartma işlemi gerçekleşmiş olur. Günümüzde aynı teknolojiyi kullanan fritöz modelleri, pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Çünkü bu modeller, daha sağlıklı kızartmalar yapmanıza olanak verirler. Daha sağlıklı, daha kısa zamanda, daha temiz kızartmalar için Luxell LXAF-01 Fast Fryer oldukça kullanışlı bir sıcak hava fritözü olarak karşımıza çıkmaktadır. Luxell LXAF-01 FastFryer Dijital Hava Fritözü inceleme yapılarak satın alınmaya karar verilebilir.

Marka

Luxell

Model

LXAF-01

Ürün Çeşidi

Fritöz

Güç (w)

1850

Watt Aralığı

1801 - 2100

Kapasite (lt)

7,5

Program Sayısı

6 Programlama

Sıcaklık Ayarı

Var

Sıcaklık Aralığı (°C)

40 - 200°C

Zaman Ayarı

Var

Kontrol Paneli

Dijital

Otomatik Kapanma

Var

Güç Gösterge Işığı

Var

Kızartma Sepeti

Var

Renk

Gümüş

Renk

Siyah

Üretici Garantisi (yıl)

3

Benzer Ürünler