alkayaelektronik.com
Snopy SN-BT55 TF Kart Destekli Pembe BT Kulaklık
Snopy » Snopy SN-BT55 TF Kart Destekli Pembe BT Kulaklık
500,00
Stokta Yok
1.000,00 ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo
  • Favori Ürünlerinize Ekleyin
  • Stoğa girince haber ver

Ürün Adı: Snopy SN-BT55 TF Kart Destekli Pembe BT Kulaklık

Ürün Bilgisi

Snopy SN-BT55 Dıamond Tf Kart Özellikli Bluetooth Kulaklık - Pembe

Snopy SN-BT55 DIAMOND TF Kart Özellikli Gri Bluetooth Kulaklık ; Artık sabah koşularınızda, sporlarınızda veya herhangibir aktivitenizde yanınızda , bluetooth özelliği ile kablo karmaşasından kurtulacaksınız bu sayede yürüyüşlerinizi koşularınızı ve antremanlarınızı çok daha kolay ve rahat bir şekilde yapabileceksiniz. Dışı deri kaplı kulak süngeri ile kullanım rahatlığı sağlar ve kulaklarınız uzun süreli kullanımlarda bile keyfinizi kaçırmadan eğlenceli vakit geçirmenize imkan tanır. Fonksiyonel tuşları sayesinde işlemlerinizi rahatlıkla ve kolay bir biçimde gerçekleştirin. Bu fonksiyonel tuşlar sayesinde müzikleri ileri geri alabilir, durdurup başlatabilir ve sesi açıp kapatabilirsiniz. TF Kart özelliği sayesinde kartınıza yüklemiş olduğunuz ses dosyalarınızı başka herhangi bir cihaza ihtiyaç duymadan rahatlıkla çalıştırıp dinleyebilirsiniz.  

Snopy SN-BT55 DIAMOND TF Kart Özellikli Gri Bluetooth Kulaklık ; Ergonomik tasarımı sayesinde uzun kullanımlarda kulaklarınızı rahatsız etmez ve yüksek kaliteli mikrofonu ile telefon görüşmelerinizi sorunsuz bir şekilde sesli sohbet etmenize imkan tanır. Kablosuz kullanım özelliği ile rahatça hareket edin. Aux girişi sayesinde aux kablonuzu bağlayarak telefon vb. cihazlarınızla rahatlık ile bağlantı sağlayarak kullanabilirsiniz.

Snopy SN-BT55 DIAMOND TF Kart Özellikli Gri Bluetooth Kulaklık ; Kaliteli malzemesi sayesinde Snopy SN-BT55 çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Sabah yürüyüşlerinizde koşu, spor vb. faaliyetlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bluetooth özelliği ile kablosuz olarak hem müzik dinleyin hemde görüşmelerinizi gerçekleştirin. Spor ve yürüyüş yapanların vazgeçilmezi.

Snopy SN-BT55 DIAMOND TF Kart Özellikli Gri Bluetooth Kulaklık ; Katlanabilme özelliği sayesinde kulaklığınızı içe doğru katlayarak boyutunu küçültebilir ve çantanızda çok az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz. Kullanışlı boyutları ve katlama özelliği bu mükemmel kulaklığı yanınızda taşırken size büyük avantajlar sağlayacak.

Snopy SN-BT55 DIAMOND TF Kart Özellikli Gri Bluetooth Kulaklık ; 5 Farklı renk seçeneği sayesinde göz zevkinize uygun olanı sizlere seçme imaknı sunan SN-BT55 vazgeçilmeziniz olmaya aday bir üründür. 

Snopy SN-BT55 DIAMOND TF Kart Özellikli Gri Bluetooth Kulaklık ; Kaliteli bir biçimde deri kaplı olarak dizayn edilmiş kafa bandı hem kolay deforme olmaz hemde görsel olarak daha şık bir bütünlük sağlar. 


 

Benzer Ürünler